Hakkımızda

NEDEN MakiMart :

MakiMart Türkiye şirketi değildir. ONLINE TANITIM YAPAR, TÜRK DEVLETLERİNE MAKİNE SATIŞI İÇİN TÜRKÇE DESTEK VERİR , ARACILIK VE KOMİSYONCULUK DEĞİLDİR, Sıkça sorulduğu için aşağıda açıklamalar yapılmıştır. 

MakiMart  Çin Makine üreticilerinden seçilmiş belli başlı firmaların Ortaklıkları ile kurulmuş, Türkçe yayın yapan bir platformdur, ancak uluslararası satışlar yapmaktadır. 

MakiMart gelirleri devamı ve büyümesi  Wenzhou Yibo Trade Co.Ltd resmi satışları ve  Çin şirketlerince Çin üzerinden sağlanır. Türkiyede kurulu şirketlerden herhangi bir bağış veya komisyon almaz. 

1- Alıcılara giden teklifler :  doğrulanmış ve güvenilir Çinli üretici fabrika ve tedarikçiden direkt olarak alıcıya gider. Resmi Çin Sanayi ve Ticaret Odalarına kayıtlı tedarikçi ve Fabrika Fiyatları verilir. 

2- Alıcılar komisyon ödemez

3-  Satıcı Fabrikalarının ticari ve teknik sözleşmeleri Türkçeye çevrilerek verilir. Endüstriyel Makine ekipman alımlarında alıcılara doğru ve gerçekçi bilgi verilir. 

4- Çin gerçek fiyatların dışında fiyatlar verilmez. 

5- isteğe bağlı Çin içerisinde satıcının fabrikasına bağımsız Çinli denetçi gönderilir. Üretilen makinelerin Türkiye standartlarına uygunluğu kontrol ettirilebilir, Kısaca alıcı haklarını ve satıcı haklarını korur, eşit davranma ilkesini benimser.