KULLANIM KOŞULLAR

MakiMart Chına Machinery 

Bu web sitesini kullanarak, burada yazılı tüm hüküm ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Bu Web Sitesi Standart Şartlar ve Koşullarından herhangi birine katılmıyorsanız, bu Web Sitesini kullanmayabilirsiniz. 

Fikri Mülkiyet Hakları

Sahip olduğumuz içerikten başka, bu Koşullar uyarınca, Makimart  ve / veya lisans verenleri, bu Web Sitesinde yer alan tüm fikri mülkiyet haklarına ve makinelere sahiptir. Patentli makinelerin kopyalanması yasaktır,  MakiMart ortaklarının Çin Halk Cumhuriyeti fikri mülkiyet hakları tüm dünyada geçerlidir.  

Kullanıcılar için Yalnızca bu Web Sitesinde bulunan materyali görüntülemek amacıyla sınırlı lisans verilmiştir. Herhangi bir kopyalama yayınlama veya üretim gibi durumdan Şirketimiz sorumlu değildir. 

Kısıtlamalar

Ürünleri sitemizden çekerek yayın yapmanız telif hakkı nedeniyle mümkün değildir. Ancak bizden mail yoluyla izin alarak website lingimizi vererek ürünleri tanıtabilirsiniz. 

  • Herhangi bir web sitesi materyalinin başka bir medyada yayınlanması;
  • Herhangi bir Web sitesi malzemesinin satılması, alt lisanslanması ve / veya başka bir şekilde ticarileştirilmesi;
  • Herhangi bir Web sitesi materyalinin kamuya açık olarak verilmesi ve / veya gösterilmesi;
  • bu Web Sitesini, bu Web sitesine zarar verecek veya zarar verebilecek şekilde kullanmak;
  • bu Web Sitesini, kullanıcının bu Web sitesine erişimini etkileyecek şekilde kullanma;
  • bu Web Sitesini geçerli yasalara ve düzenlemelere aykırı olarak kullanmak veya herhangi bir şekilde Web Sitesine veya herhangi bir kişi veya işletmeye zarar verebilir;
  • herhangi bir veri madenciliği, veri toplama, veri toplama veya bu Web Sitesi ile ilgili diğer benzer faaliyetlerde bulunmak;
  • Herhangi bir reklam veya pazarlamaya dahil olmak için bu Web Sitesini kullanmak.

Bu Web Sitesinin belirli bölümlerinin sizin tarafınızdan erişmesi sınırlandırılmıştır , bu Web Sitesinin herhangi bir alanına erişimi herhangi bir zamanda, tamamen kendi takdirinize bağlı olarak kısıtlayabilir. 

Gizliliğiniz

Lütfen Gizlilik Politikasını okuyun.