Wenzhou Yibo Trade Co.,Ltd olarak Çin Zhejiang eyaletinde 2019 yılında MakiMart platformunu kurduk, Sadece MakiMart platformu ile Türkçe konuşan ülkelere ve Türkiye’ye güvenilir tedarikçi olarak makineler sağlamaktayız. Rastgele seçtiğimiz 15 şirketi referanslara listeledik. Uluslararası  bir çok firmaya makineler sağladık. Fabrikalar kurduk ve devam edeceğiz, uluslararası referanslarımız şimdilik 11 ülke ile sınırlıdır.  Bugüne kadar 20 den fazla değişik tipte makineler ve 100 den fazla sayıda sanayi makinesini sağlayarak Endüstri Kuruluşlarına uygun fiyat ve komisyonsuz destek verdik. 

  Türkiyeden destek veren herkese teşekkür ederiz. 

Uluslararası Satışlarımız ve Referanslarımız İçin Bizimle temas kurunuz. 

Türkiye için yüzden fazla makine ekipmanı sağlamaktan gurur duyuyoruz. 

“ESTAŞ Eksantirik San.ve Tic. A.Ş.”

Avrupanın büyük sanayi kuruluşlarından Sivas merkezli , Nitril eldiven Üretim Hattı tedariği sağlamaktan gurur duyduk.  Saygın ve köklü sanayi kuruluşlarındandır.  Çinden , Afrikadan Avrupaya kadar bir çok alana ihracaat yaptığını biliyorduk,  Türkiye iç pazarında en büyük kapasite ile lider kuruluşlardandır.  Nitril eldiven kapasite ve başarı olarak Türkiyede en başarılı fabrikadır. 

Sayın Osman Mavuş / ESTAŞ global

“Selim Kimya Ambalaj San.ve Tic. A.Ş.”

Avrupanın en büyük şeffaf eldiven üreticisi fabrikadır, eldiven makinelerinde bizi tercih etmiştir. Saygın ve köklü sanayi kuruluşlarındandır.  Selim Kimya Ambalaj A.Ş. Afrikadan Avrupaya kadar alanı desteklediği gibi Türkiye iç pazarında en büyük kapasite ile lider kuruluştur. dakikada 20 000 adet günlük milyonlarca şeffaf eldiven kapasitesine ulaşmıştır. Pipet üretiminde ise Çinden gönderdiğimiz 10 dan fazla makine ile üretimine devam etmektedir. 

Yakup Yazici / Selim Kimya

“Aykar Pipet San.ve Tic. A.Ş.”

Saygın dürüst sanayici Sayın Süleyman Kar Özgüler Sk. Hadımköy Istanbul adresinde faaliyet gösteren ve tüm ekipmanlarını sağladığımız 8 yıllık bir fabrikadır. Pipet kapasitesi dakikada 5000 Adettir. Türkiyede ve Avrupada dağıtım ağı mevcuttur. Saygın bir şirkettir. Bizimle uzun yıllardır çalıştığı ve güvendiği için minnet ve teşekürlerimizi sunarız/  Mr Haiyong Ma, Mrs Vivien Li , Mrs Xiaomeng Zhang 

Süleyman Kar / Aykar 

“Bursa Jelatin Gıda San.ve Tic.A.Ş.”

Türkiye’nin Helal Gıda sertifikalı en büyük gıda jelatini üretim fabrikasıdır. Yüksek kapasiteli pulvarizasyon sistemleri sağladık.

   Fabrikaya ek plant üretim tesisleri sağlamak ve Dünyada sayılı üretici olmasını temenni ediyoruz. Shanghai MakiMart Ağır Endüstriyel Makineler ortağı Mr. J. Lee .

Genel Müdür Selim Narman / Bursa Jelatin

“Ömsa Plastik San.Tic.Ltd.Şti .”

Türkiye’nin Köklü plastik ambalaj üreticilerinden Ömsa Plastik bizi tercih ettiği için gurur duyduk. Pipet tesisini 2017 yılında teslim ettik. 

 

Genel Müdür Onur Aybastı  / Ömsa Plastik

” MEGAPAK GIDA TEM.PAKETLEME SAN.VE TİC.LTD. ŞTİ .”

Türkiye’nin Köklü firmalarından şeker, ambalaj, ıslak mendil, peçete , gibi ürünlerin üreticisi Megapak bizi tercih ettiği için gurur duyduk. Rulo ıslak mendil, ıslak mendil, peçete, şeker granülaörü gibi makineleri teslim edilmiştir. 2017 yılından beri özenle makine sağlamaktayız. 

   ” Megapak gibi bizden daha eski kuruluşu olan bir firmaya makineler vermekten gurur duydum.” MakiMart Quangzhou Ortağı  Mr. D.Jiang 

Genel Müdür  Sadri Fikret Uygun / Megapak

” ŞAKA AMBALAJ SAN.VE TİC.LTD. ŞTİ .”

Türkiye’nin Köklü ambalaj firmalarından Şaka Ambalaj için komple pipet fabrikası kurulumu gerçekleştirilmiştir. Firma güven ve çalışma şekliyle bizi tercih ettiği için teşekkür eder başarılarının devamını dileriz. Yeni çalışmalarımız devam edecektir. 

   

Genel Müdür  Murat Şaka / Şaka Ambalaj 

” AKÇA PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ”

Türkiye’nin ayran pipetleri üzerinde büyük üreticilerindendir. Saygıdeğer Abimiz Rasim Akça her yıl bize bir makine sağlatmış makinelerin ustası, hiç bir teknik destek almayan, kısa sürede makineyi söken ve kuran ender partnerlerimizdendir. 

   

Genel Müdür  Rasim Akça/ Akça Plastik Buca İzmir 

“SÜTMAN Süt Ürünleri A.Ş.”

Türkiye’nin saygın ve köklü 1965 kuruluşlu süt fabrikalarındandır. Süt pipetleri üretim hattı teslim edilmiştir.  

Başarılı Ege Aydın Nazilli şirketlerindendir. Destek verdik ve vermeye devam edeceğiz. 

  

Genel Müdür Oğuz Yıldırım / SÜTMAN

“SETKA Yapı Kimyasalları San.ve Tic. A.Ş.”

Türkiye’nin saygın dürüst çalışkan yapı kimyasalları üretim fabrikalarındandır. üretim fabrikasıdır. MakiMart önderliğinde Çimento Torbası Üretim Hattı ve Baskı makinesi tedariği gerçekleştirmiş 2003 yılından beri faaliyet Kayseride faaliyet göstermeye devam etmektedir. 

Üretim kapasitesi saatte 4000 adet Kraft Çimento torbasına ulaşmış başarılı bir şirkettir.  Destek verdik ve vermeye devam edeceğiz. 

  

Genel Müdür  Fehmican Karacaoğlan / Setka

“Seljel Jelatin A.Ş.”

Türkiye’nin ilk gıda jelatin üretim fabrikasıdır. Pulvarizasyon sistemi sağlanmıştır. 

Üretim kapasitesi saatte 1000 kg lara ulaşmış başarılı bir şirkettir.  Destek verdik ve vermeye devam edeceğiz. 

  

Genel Müdür Selin Bagdat / Sel Jel

“Papel Plastik Ambalaj San.ve Tic. Ltd. Şti”

Ankara fabrikası ile multi katman streç film üretimine MakiMart ile başladı,

“Saygın , dürüst , yılların ambalaj satış tecrübesine sahip şirketimizin Müh. Ali Ercan gibi tertemiz duygulara sahip, çok çalışkan ve dürüst , değerli bir kurucuya sahip olması para kazanmaktan daha değerlidir. Mrs Vivien Li General Manager “

 

Genel Müdür Ali Ercan/ PaPel Plastik Ambalaj Ltd.

“ZARA Promosyon”

İstanbul baskılı pipet üreticimiz  paketleme çözümlerine MakiMart ile başladı, ve devam edecektir. 

“Saygın , dürüst , baba ve kızın başarı hikayesi biz Çinli bir şirket için mutluluk verici, gayet başarılı . Desteklemeye devam edeceğiz. 

 

Genel Müdür Ş. ILHAN